Masajın Yararları

Sağlığımız sahip olduğumuz bir servettir aslında.Hastalıklardan korunmak,tedavi olmaktan daha kolaydır. Yeter ki Biz bunun yollarını bilelim. Masaj bunların içinde en etkili yöntemlerden biridir. Çünkü masajın iyileştirici gücünden başka, olası hastalıkları önlemek ve korumak etkisi de vardır.

Masajın Tarihçesi

Masajın ne zaman başladığını söylemek zordur. Dünyada insanlığın doğması ile masajın Başladığını söylemek en doğrusu olabilir. Mutlaka ilk insanın konuşmayı dahi öğrenmeden öğrendiği yaptığı işlerden biri olsa gerek. Çünkü ilk insanda acıyan veya ağrıyan ve yorgun bir organın yoğrulması gibi doğal bir reksiyon, bununda neticesi azalan ağrı ve acı, geçen yorgunluk.

Bölgesel Masajlar

Bölgesel Masajlar: Baş - boyun, ense - omuz - sırt, sırt - bel, kol ve bacak gibi bölgelere yapılan ve genellikle bölgesel sorun olan bölgeye yönelik tedavi edici bir masaj uygulamasıdır. Rahatsızlık tespit edildikten veya doktor kontrolü ve tavsiyeleri doğrultusunda belirlenen bir program eşliğinde uygulanır. Süre yaklaşık 30 dakikadır.

Tantra Masajı Nedir? Erotik Masaj Şehvtli Masaj Sensual Massage

Tantra masajı, sadece iki çift arasında yapılan akupressure'a, shiatsu'ya, chi kung'a ve akupunktur noktalarının aktivasyonuna dayanan erotik bir masaj türüdür; amacı metafizik bir Kundalini enerjisi aktive etmek, çakralar arasındaki enerji akışını sağlamak değil, masaj yapılanı erotik olarak uyarmaktır.

" Tantra masajı, Tantrik geleneğin bir parçası olarak eşlere Tantra eğitiminin gizlice öğretilen bir yöntemidir. Tantra masajları genellikle çiftlerden söz alınarak ve bu yöntemin parayla uygulanmayacağı konusunda söz verilerek çiftlere gizlice öğretilir! Çünkü yüzyıllar boyunca erotik Tantra masajlarının paralı fuhuş ve benzeri amaçlarla kullanıldığına şahit olunmuştur. Tantra masajlarının her zaman kötüye kullanılabilecek olacağı, dünyanın en eski mesleği olan fahişeliği bilen Tantrist tarafından da fark edilmiştir. "

Design by YAKIŞIKLI AMERiKAN